Верифікований профіль
11
Років досвіду
2
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
10
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
5 днів тому
Разом продамо,купимо,здамо в оренду!!!
Вмію слухати,чути і розумію потреби кожного.

Продаж землі (8)

  • 48 000 $
    4 000 $/сот

    Ігнатія Лукасевича вул.

    сільгосппризначення
    12 сот
    4 тиж. тому
    Продаж 0,12га(12 соток) землі Львівська обл.,м.Львів "Червона калина"садово-городнє товариство. Чудове розташування! 15хв.до центру Львова Поруч ліси Брюхович,церква Доїзд асвальтовий Біля ділянки газ,світло,інтернет Місцевість рівнинна,ділянка правильної форми. Кадастровий 4610137500:11:009:0590 Цільове для колективного садівництва Допожу із зміною цільового призначення Для оперативного показу Телефонуйте Радо проведу показ в зручний для Вас час Ціна за сотку-4000₴ Катерина
    Рієлтор
  • 35 000 $
    1 400 $/сот

    під забудову
    25 сот
    4 тиж. тому
    Продаж 25 соток землі під забудову С.Дуровиця,Яворівський район,Львівська область. Кадастровий 4625885200:10:002:0006 Цільове призначення 02.01-для будівництва і обслуговування житлового будинку. Земля правильної форми. Комунікації:поруч світло,сведловина(робити) Телефонуйте Катерина Бойко Радо проведу показ в зручний для Вас час
    Рієлтор
  • 21 000 $
    3 500 $/сот

    Ігнатія Лукасевича вул.

    сільгосппризначення
    6 сот
    4 тиж. тому
    Продаж 0,063га землі з видом на сосновий ліс 15хв.до центру Львова!!! Поруч соснові ліси Брюхович Земельна ділянка правильної форми,рівнинна. Поруч світло,газ 400м від ділянки. Заїзд дороги грунтовий,скоро має бути асвальтовий. Ділянка знаходиться по вул.Лукасевича,Львів,Львівська область садівничий кооператив "Червона Калина". Кадастровий 4610137500:11:009:0379 Цільове призначення:для колективного садівництва Допоможу із зміною цільового призначення - під забудову. Ціна за сотку 3500₴ Телефонуйте Радо проведу показ в зручний для Вас час Катерина
    Рієлтор
  • 19 000 $
    1 118 $/сот

    Володимира Великого

    БЕЗ КОМІСІЇ
    під забудову
    17 сот
    1 міс. тому
    Продаж земельної ділянки 17 соток,Жовківський район,село Великий Дорошів. 19000$ БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ!!!! Ділянка правильної форми,всі комунікації поруч. Кадастровий номер:4622781000:01:008:0064. Площа ділянки 0,1675га(17 соток). Земля для будівництва та обслуговування житлового будинку. Телефонуйте Катерина Бойко [телефон приховано] АН Golden city
    Рієлтор
  • 81 000 $
    1 500 $/сот

    сільгосппризначення
    54 сот
    1 міс. тому
    Продаж 54 сотки землі с/г призначення,Львівська обл.,с.Бірки Продаж землі 0.5415га(54 сотки)сільськогосподарського призначення. Кадастровий 4625880800:03:000:0088 С.Бірки,Львівська обл.,Яворівський район Ціна за сотку 1500$ За всіма деталями Телефонуйте
    Рієлтор
  • 81 000 $
    1 500 $/сот

    сільгосппризначення
    54 сот
    1 міс. тому
    Рієлтор
  • 35 000 $
    1 400 $/сот

    під забудову
    25 сот
    2 міс. тому
    Рієлтор
  • 21 000 $
    3 500 $/сот

    Ігнатія Лукасевича вул.

    сільгосппризначення
    6 сот
    2 міс. тому
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію